Wtorek, Wrzesień 19, 2017, 15:23

W dniu 14 września 2017 r. w związku z zaproszeniem Środowiskowego Domu Samopomocy w Sławatyczach odbył się wyjazd na Spotkanie Integracyjne „Kabaretowy zawrót głowy”.

 

W związku z zaproszeniem Środowiskowego Domu Samopomocy w Sławatyczach odbył się wyjazd na Spotkanie Integracyjne „Kabaretowy zawrót głowy” w którym wzięło udział sześcioro naszych uczestników.

Impreza rozpoczęła się uroczystym powitaniem przybyłych gości, po czym zaproszono wszystkich do obejrzenia przygotowanych na tę okoliczność występów artystycznych.
Uczestnicy naszej placówki zaprezentowali skecz kabaretowy pt.
„U doktora...” wcielając się w role pracowników służby zdrowia oraz pacjentów korzystających z ich usług.
Poprzez swoją grę aktorską, parodiując podejście lekarzy do pacjentów, ukazali trochę w krzywym zwierciadle kondycję obecnego systemu lecznictwa.

Występ przerywany wielokrotnie salwami śmiechu, nagrodony został gromkimi brawami.
Po zakończeniu prezentacji artystycznych oraz rozdaniu nagród i dyplomów, zarówno uczestnicy jak i pracownicy zaproszeni zostali do wspólnej zabawy integracyjnej.

Kolejnym punktem spotkania był wspólny obiad, będący również okazją do wymiany spostrzeżeń i dzielenia się wrażeniami na temat obejrzanych występów.
Po obiedzie wszyscy zaproszeni goście udali się na koncert zespołu hip-hopowego, po czym odbyła się wspólna zbawa taneczna, która zakończyła spotkanie.

Zwieńczeniem mile spędzonego dnia był spacer brzegiem Jeziora Białego, podczas którego uczestnicy mogli delektować się pięknem otaczającej przyrody.


Brak komentarzy.
(*) Pola obowiązkowe

Aktualności

Copyright ©2017
Środowiskowy Dom Samopomocy
Imienia Błogosławionego Księdza Zygmunta Pisarskiego
w Krasnymstawie

Pomoc & Wsparcie